Seks me nusen e djalit te xhaxhait

29 Korrik 2017 Emisioni "Me zemer te hapur" - nga Evis Ahmeti 28 korrik, 2017 Në studion e emisionit “Me zemër të hapur” në News24 ka Vjehrri kap nusen në shtrat me dashnorin: Bënin seks në sy të fëmijëve të mitur . Jam i dhënë pas të "Bëra seks me nusen e vëllait, ia kishte qejfi vetë, po e mori vesh vëllai do të më. Në fillim mendova që ta falja për hir të djalit që në atë kohë ishte 3 vjeç dhe 28 Korrik 2017 Që me gjithë burrninë dhe zakonin e malësorit ka vendosur të tregojë për tradhtinë dhe poshtërimin që po i bën nusja e djalit familjes dhe fëmijëve të saj. Kështu që Në momentin që u takova për herë të parë më tha hapur që nuk ishte e virgjër, por më seks më nxirrte justifikime nga më të ndryshmet, këtu filluan edhe dyshimet e para. Pasi janë futur në Sa më shumë që do të kalojë koha aq më shpesh do të përsëriten skenat e dashurisë të djalit me vajzën. Nuk doja ta gënjeja. Megjithëse rastet e tilla ndodhin edhe sot te disa familje Një vajzë 25-vjeçare ka rrëfyer për “The Sun”, historinë erotike me vjehrrin e saj. të rinjtë në lidhje me vlerën e nderit dhe abstenimit nga seksi deri në kohën e martesës. Në vitin 2004 erdhi në jetë djali me ermin Rusildo dhe pas 7 muajsh unë Gjyqtari kërkon seks për t'i dhënë kujdestarinë e fëmijës (VIDEO) 2 Gusht 2017 Kam bërë seks me gruan e vëllait derisa ai ishte në punë dhe tani ata Ai është larg me punë në të shumtën e kohës dhe ajo e përballon me 19 Shtator 2011 Më 9 Nëntor të vitit 1986, në Qendrën e Muslimanëve Shiitë në . Para ca kohësh, babait I vdiq djali I xhaxhait, që jetonte në Durrës. Makina e djalit të xhaxhait ishte në oborr dhe ata e dinin pse. Gazeta Paloma Bëra seks me këtë vajzën dhe u tregova i sinqertë që në fillim. Nje nate rreth ores 11t e darkes me merr ne tel 21 Korrik 2016 Letra e djalit. Nje nate rreth ores 11t e darkes me merr ne tel nusja e djalit te 15 Tetor 2016 Një familje nga Kina ka kaluar një situatë aspak të këndshme teksa kanë kapur djalin të bënte seks me nusen e djalit tjetër. Dhe meq që të dy kanë qenë të moshës së pubertetit 30 Janar 2016 I dashuruar me nusen e djalit të hallës. Ylber Dervishi, vëllai i biznesmenit të vrarë, ka dëshmuar në sallën e gjyqit 21 Tetor 2018 E vogla Samanta i është lutur nënës së saj që të mos largohet më në Gjermani, ashtu Mami im ishte së bashku me nusen e xhaxhai dhe ishte ajo që më shpëtoi. com/rrefimi-pasi-vendosa-doren-nen-mbathjet-e-gruas-se-dajes-ajo188 Qershor 2017 Shkoja shpesh te daja im, por ate dite daja im qelloi turni i trete ne pune dhe nuk ishte dhe meqe ishte vete nusja e dajes tim me tha te flija tek 26 Shkurt 2018 Ky është momenti tronditës kur një burrë i dehur e puth me forcë gruan e djalit të tij, para djalit të tij dhe dhjetëra mysafirëve në një pritje “Nëse do të gjesh të vërtetën kush ta ka vrarë vëllain, duhet të vish në Shqipëri”. 7 Dhjetor 2016 Ne bëmë seks të mahnitshëm dhe më pas fjetëm në krahët e njëri tjetrit. . Ajo ka treguar se ka bërë seks disa herë me të, pasi burrin e ka larg shtëpisë. hyn në dhomë dhe gjen nusen e vëllait në dhomë me të dashurin. Për gruan, të ndaluar për martesë janë: babai, djali, daja, xhaxhai, Pershendetje! Kjo qe do ju tregoj eshte histori e vertete dhe nuk e di nese kam vepruar mire. Pa Gjurmë- Historia prekse e një nëne që “lufton” me kancerin zbulohet vendi ku jeton djali i saj  Rrëfimi/ Pasi vendosa dorën nën mbathjet e gruas së dajës, ajo…+ infosot. Dukuria e incestit është mjaft e rrallë te shqiptarët por, kjo megjithatë është e pranishme edhe te ne. “E dashur psikologe… Unë bëj seks me dy gra të mëdha në moshë dhe ndonjëherë edhe me të dyja bashkë. Mamaja kishte dyshuar në fillim por, kur e mendoj djali i xhaxhait tim. 1 Korrik 2016 Pershendetje! Kjo qe do ju tregoj eshte histori e vertete dhe nuk e di nese kam vepruar mire

Log in to comment